Lumiere & Roman Rai – 25. 1. 2020 od 22:00

Home / nedávné-eventy / Lumiere & Roman Rai – 25. 1. 2020 od 22:00
Lumiere & Roman Rai – 25. 1. 2020 od 22:00

Lumiere & Roman Rai – 25. 1. 2020 od 22:00

Top house party

Asi nikdo nepochybuje, že když se mají na jednom pódiu sejít DJové Lumiere a Roman Rai, kouká z toho top house party, kde se skvěle doplňují hypnotická atmosféra a pěkně našláplé beaty. Lumiere bude hostem Distrikt7 úplně poprvé, Roman Rai si u nás už zahrál na oslavě narozenin Josefa Sedloně.

„Musím říct, že jsem byl moc příjemně překvapenej kvalitou a čistotou zvuku a taky atmoškou, jakou se mi kolem čtvrté ráno podařilo rozpoutat. Tentokrát se těším hlavně na svého kámoše Lumiera, se kterým budeme hrát společně celou noc a tak si po delší době užijeme jeden druhého, hlavně naši hudbu. V Distriktu slibujou změny každým týdnem, tak jsem zvědavej, jak bude vypadat světelnej park. No určitě si to užijem,“ vzkazuje Roman.

Lumiere: https://soundcloud.com/dj-lumiere

Roman Rai: https://soundcloud.com/roman-rai

„V Distrikt7 jsem měl poprvé možnost si zahrát na narozeninách Josefa Sedloňe. Musím říct, že jsem byl moc příjemně překvapenej kvalitou a čistotou zvuku a taky atmoškou, jakou se mi kolem čtvrté ráno podařilo rozpoutat. Tentokrát se těším hlavně na svého kámoše DJe Lumiera, se kterým se budeme střídat celou noc a tak si po delší době užijeme jeden druhého, hlavně naši hudbu. V Distriktu slibujou změny každým týdnem, tak jsem zvědavej, jak bude vypadat světelnej park. No určitě si to užijem.“ – Roman Rai