Nkyp 28yrs on stage 7.12.2019 od 21hod

Nkyp 28yrs on stage 7.12.2019 od 21hod

Nkyp 28yrs on stage 7.12.2019 od 21hod

DjNkyp

Vlastním jménem Martin Soukup je legenda a matador české elektronické scény. Poprvé se postavil za gramofony již v roce 1991 v pražském klubu Golem. Jeho začátky jsou spojené s houseovými rytmy. Postupem času se oddává také energičtějšímu a dynamičtějšímu technu. V dnešní době balancuje na pomezí minimal, deep tech, deep house, techno.

V roce 1993 jako první DJ mixující z gramofonů pravidelně hrával v Brně, konkrétně v klubu Fan Favorit a díky tomu se také zde začala rozvíjet klubová scéna. Nejde vyjmenovat všechna místa na kterých hrál, za zmínku stojí například akce Traveler nebo párty v nedaleké Břeclavi. Týden po skončení balkánské války, v roce 1999, jako první zahraniční DJ vystoupil v bělehradském klubu XXL. Téhož roku se umístnil na 3. místě v prestižní DJ soutěži DMC. Mezi jeho největší úspěchy bezesporu patří hraní na legendárníLoveParade v německém Berlíně, 3 x byl v exotickém Thajsku, na Srí Lance nebo ve Španělsku. Byl také residentem promo párty k filmu Acid House v pražském klubu Roxy. Spolu s DJemSubgate založil akci Creative, kde působil 8 let. Za téměř tři dekády jste ho mohli potkat ve všech významných klubech a na akcích v Čechách a na Moravě a hrál po boku takových veličin jako jsou například JeffMills, JayDenham, Chris Liberator, Rokis, Paco, Guy J, Peter Pan, Jay Lumen, Pette Heller…Minulý rok spolupořádal akci WeComeOne, pozvání přijal samotný Nick Warren.

Martin není jen skvělý DJ s úžasným citem pro mix a perfektním výběrem hudby, ale hlavně člověk se srdcem na pravém místě, skvělý společník, který vždy v klubu vytvoří zcela neopakovatelnou a strhující atmosféru, jeho vystoupení mají příběh a duši…

Přijďte si ho tentokrát poslechnou i vy!