Načítám Akce
21
Prosinec

GROOVE DISTRIKT

21. 12. 2019 @ 22:00 - 6:00
Veletržní 826/61
Peaha 7, Praha 17000
  • akce již proběhla.
Groove

Legendární dvojici předních českých Djs Akvamena & N´zyma není potřeba pražským party peoples nikterak zvlášť představovat.
Jejich aktivity lze na české hudební scéně pozorovat již téměř celé desetiletí. V minulosti především jako Jägermeister Djs procestovali celou republiku i kus zahraničí, vystoupili na většině českých hudebních festivalů, studentských akcích, či sportovních eventech. V podstatě neexistovala snowboardová party, skate akce, či letní festival, na které by alespoň jeden z této dvojice nehrál. Během pár let se tak na české hudební scéně stali doslova pojmy především díky své originální selekci i díky stovkám odehraných mejdanů ročně.
Za zmínku jistě stojí také působení v projektu Vibes, ve kterém se oba Djs spojili s živými hudebníky a procestovali se svými shows celou Českou republiku.
Před třemi roky se jejich cesty rozešly, přičemž Akvamen stále zůstává číslem jedna v dresu Jägermeister a potkat jej stále můžete na všech významnějších eventech, festivalech a core akcích, naproti tomu N´zym se začal orientovat na specifičtější akce a to od velkých společenských událostí přes firemní večírky až po unikátní galavečery.
Ač spolu již nehrávají s takovou železnou pravidelností, jako kdysi, jejich opětovná a dnes již zcela unikátní setkání za Dj pultem pokaždé „smrdí“ totálním mejdanem. Jejich kombinace hudebních stylů sahající od rapu přes funky, ghettofunk, house až po drum´n´bass nikdy nenechá publikum chladné, protože heslo „když se baví Dj, baví se i návštěvníci“, platí stejně ve všech klubech na světě.
Přijďte si je poslechnout i vy!

Details

Date: 21. 12. 2019
Time: 22:00 - 6:00
Akce CategoryEventy

Místo konání

Venue Name: DISTRIKT7 Klub
Address: Veletržní 826/61
Peaha 7, Praha 17000

+ Google Mapa
Phone: +420 775 177 600

Pořadatel

Organizer Name: Jakub
Phone: +420 775 177 600
Email: