Načítám Akce
17
Říjen

★Rave Madness★ w/ Marktore

17. 10. 2020 @ 20:00
200Kč

‼ Nové datum: 17.10.2020 ‼

★ RAVE MADNESS ★ Special guest: Marktore (Spain) ★

3. akce kompletně v naší režii, která bude nejen skvělá párty, ale zároveň i největší shuffle&party akcí ve střední Evropě. Akce je rozdělena na 2 části.
Na první „shuffle“ části, která bude končit před půlnocí, bude probíhat velkolepý shuffle battle.
Na druhé „party“ části vás čeká parádní nálož skvělé taneční hudby v podání skvělých Djs a bude trvat až do ranních hodin.

★ Special guest: Marktore (Spain)
Marktore, který je největší světovou ikonou v Shuffle&Cutting shapes, přiletí za námi do Prahy, aby se podíval na náš battle a poznal naši komunitu. Bude přítomen po celou dobu akce a samozřejmě bude možnost se s ním vyfotit a určitě nám předvede skvělou taneční show.

1. Shuffle část
🔹 Shuffle battle (registrace níže)
★ Marktore bude jedním z porotců a určitě nám i něco pořádného ukáže!
Pro výherce máme připraveny zajímavé ceny.
► Pohár pro 1. místo
► První 3 místa obdrží parádní triko od partnera akce, nové prémiové party značky District Rave
►Diplom podepsaný všemi členy poroty pro první 3 místa
♛ 1. místo: 3000 Kč
♛ 2. místo: 1000 Kč
♛ 3. místo: 500 Kč
Mezinárodní porota: Španělsko, Slovensko, Polsko
► Battle bude probíhat nejpozději do půlnoci, poté začne party

Program🏁
🔹 20:00 Otevření klubu
🔹 21:15 – 23:45 Shuffle battle
Line up🏁
🔹 info již brzy
Djs:
🔹YLLOW
Tento producent a Dj má za sebou hraní na festivalech Mácháč 2017, Beats for Love 2015,2018, mnohokrát vystupoval v Duplexu a je se rozhodně na co těšit. Stylem hraní se orientuje hlavně do progressive house a groove, tribal, house. Je s námi již od začátku na každé naší akci a každý jeho set jsme si náramně užili ♥

🔹 ILLYA
Nám z Prahy není potřeba tohoto Dje z Retro Music Hall moc nutné představovat, ale vám co ho neznáte… Jakmile se postaví za pult, otevírají se brány samotného tanečního pekla a vaše uši si budou přát, aby jeho set nikdy neskončil. ILLYA je mladý DJ ze Severu České Republiky který začal působit teprve v roce 2015 si získal svojí popularitu hlavně díky setům plných energie a skvělou selekcí tracků. Mezi jeho nějvětší úspěchy patří vítězství v contestu na Prague Flash Festival kde supportoval hvězdy jako Headhunterz a Mightyfools. Ze zahraničních jmen si také ještě stihl zahrát s Mikem Cervellem (Barong Family) nebo duem Dirtcaps.

🔹ROJAX – jsme djské duo, které k djingu přivedla společná vášeň k taneční hudbě. Hrajeme teprve od roku 2018, ale už jsme si stačili střihnout gig v klubech jako ROXY Prague, Mecca Club, Phenomen, El Magico aj. Nejčastěji brouzdáme ve vodách house music, ale neodpustíme si i trance a techno. Nemůžeme se dočkat si zahrát na Rave Madness a jsme ready vám servírovat masivní nálož night bassu.

🔹Czechmike – Kvůli koroně jsme se neměli možnost s Panem Djem a králem mixu techna a techhousu pořádně rozloučit. Jeho sety jsou od začátku do konce nabité šílenou energií a nikoho nenechají sedět. Czechmike uzavře naší skvělou akci a věřte, že je na co se těšit!

►Samozřejmostí je fotoreport a aftermovie z celé akce

Tímto zvu všechny! Nejen účastníky kurzů, ale i příznivce skvělé hudby a tance! Pojďme se společně pobavit, zatančit, zapařit, poznat nové lidi a užít si tu bláznivě skvělou a nezapomenutelnou atmosféru, kterou všichni vytvoříme!

Vstupné: 200 Kč
Akce je od 17ti let

♛Registrace do battlu♛
Startovné: 100 Kč
A na mail: shufflekalafa@gmail.com, do předmětu napiš: Battle
Také tam napiš své jméno, odkud jsi a jak dlouho tancuješ 🙂

Details

Date: 17. 10. 2020
Time: 20:00
Cost: 200Kč
Akce CategoryEventy