BOBR queer femme party IV. – 7. 3. 2020 od 20:00

Home / nedávné-eventy / BOBR queer femme party IV. – 7. 3. 2020 od 20:00
BOBR queer femme party IV. – 7. 3. 2020 od 20:00

BOBR queer femme party IV. – 7. 3. 2020 od 20:00

BOBR

Úplně jsme se z toho orosily. Několik měsíců jsme pěstovaly už čtvrtého Bobra a stálo to za to! Další queer femme party bude větší než ty minulé, bude přímo bobrovská!

Připravily jsme si pro vás bohatý program, který odstartuje v osm večer pub kvízem a přes drag vystoupení a koncert se přehoupne k divokému tancování až do rána. Pro ty stydlivé nebo střízlivé budou připravené speed dating a seznamka. Nezapomněly jsme ani na české queer umělkyně. Ostych nechte doma, jsme safe place, všichni mají u nás dveře otevřené. Mrkněte na program a o vystupujících si přečtěte níže. Večerem provedou drag kings Rudy a Mischievous Jane.

20:00 Queerkvíz od Náměstí kvíru
21:00 Drag performance
21:30 Hellwana (CZ)
22:00 Zey (CZ)
22:00 – 23:00 Speed dating od Lesbotoč
23:30 Shamsa (JO)
02:00 Fofela (CZ)

Během večera vás čeká queer art od českých žen, ruleta s účesy od kadeřnictví Barberette Prague, vouchery na seznamku Lesbian planet, posílání pohledů se Jsme fér a beer pong!

Hellwana je zpěvačka a rapperka z Prahy s kořeny v Karibiku. Výrazná, energická a divoká umělkyně vystupovala v Izraeli, USA, Německu i Nizozemí. V roce 2008 vyhrála se svým EP # Sunbeam exportní soutěž Czeching rádia Wave. O rok později ji festival Metronom označil za nejprogresivnější act na české scéně. Její styl nese prvky drsného londýnského grimeu, RnB, neosoulu, trapu ale i pop music. Ve své hudbě se zaobírá mezilidskými vztahy, politikou a sebevědomím.

ZEY je pražská DJka. Skrze svou tvorbu zkoumá především různé kulturní fenomény. Mixování hudby a rytmu vnímá jako způsob, jakým se dá ke kultuře vztahovat, jak o ní referovat a jak ji následně i tvarovat. Věnuje svoji pozornost jevům jako jsou queerness, sociální nerovnosti, otázka kulturního “vykořenění”, exoticismu nebo kulturní apropriace. Míchá nejrůznější africké klubové rytmy a experimentuje i se styly jako je hip hop nebo vogue music.

SHAMSA je první jordánskou DJkou, umělkyní, jejíž jméno znamená slunce, arabskou hudebnicí, která se proslavila v berlínských klubech. Proplouvá mezi hudebními styly, čerpá z energie davu, někdy je klidnější, jindy divočejší.

FOFELA je česká DJka, která si libuje v temném technu, teknu s prvky kolotočářské hudby, ale i v tvrdých remixech Madonny nebo Britney Spears.

50 kousků Early beavers / 50x Early beavers tickets: 190 CZK
Předprodej / Presale: 250 CZK
Na místě / On the spot: 300 CZK
Šatna / Coat check: 30 CZK